Agentka.cz Chabařovice  Pracovník obsluhy výrobní linky na dřevěné brikety

Pracovník obsluhy výrobní linky na dřevěné brikety

01.05.2018

Společnost ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník obsluhy výrobní linky na dřevěné brikety v lokalitě Chabařovice.

Zaměstnavatel ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.
Adresa pracoviště Smetanova 683
403 17 Chabařovice
GEO: 50.6778469, 13.9390618
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce: Smetanova 683, 403 17 Chabařovice.
Pracovní náplň: obsluha výrobní linky na dřevěné brikety, třídění štěpky, drobné opravy na strojích, údržba strojů.
Profil uchazeče: ukončené min. SOU - strojního směru výhodou, ŘP sk. B, praxe na obdobné pozici výhodou, nikoli podmínkou, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, bydliště v ÚL a blízkém okolí.
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned nebo dohodou, dobré finanční ohodnocení, stabilitu a zázemí společnosti, místo výkonu práce Chabařovice, nekuřácké pracoviště, mobilní telefon s internetem, sleva na firemní výrobky, příspěvek na životní a důchodové připojištění, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy a školení, náborový příspěvek, Sic Days, firemní akce aj.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.

již byla obsazena."

ID nabídky:  419173120