Shade

Agentka.cz Plzeň  Tiskař pro flexo tisk nebo ofset tisk

Tiskař pro flexo tisk nebo ofset tisk

01.05.2018

Společnost NAVA Tisk s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Tiskař pro flexo tisk nebo ofset tisk v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel NAVA Tisk s.r.o.
Adresa pracoviště Hankova 1455
301 00 Plzeň
GEO: 49.7359562, 13.3795821
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi tiskař podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Životopis zasílejte na e-mail: pavlina.brabcova@euronovagroup.com
Pracovní náplň: příprava tiskového stroje, realizace zadaných zakázek, zodpovědnost
za kvalitně vytištěnou zakázku.

Požadujeme: praxe na stejné/podobné pozici min. 2 roky, ochota učit se nové věci, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita a odolnost vůči stresu, zkušenost
s vícebarvovými tiskovými stroji, pracovat na 2 směnný provoz

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, zázemí dynamicky se rozvíjející firmy, práci
na ofsetovém tiskovém stroji

Nástup dohodou.

již byla obsazena."

ID nabídky:  419233536