Shade

Agentka.cz Kutná Hora  Hlavní účetní, mzdová účetní

Hlavní účetní, mzdová účetní

01.05.2018

Pracovní agentura Oblastní charita Kutná Hora hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Hlavní účetní, mzdová účetní v lokalitě Kutná Hora.

Agentura Oblastní charita Kutná Hora
Další nabídky této agentury »
Adresa Havířská 403
284 01 Kutná Hora
GEO: 49.9496695, 15.2707338
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi hlavní účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: komplexní zodpovědnost za účetnictví organizace, metodické vedení účetních, zodpovědnost za vedení mzdové agendy v souladu s platnou legislativou, měsíční zpracování cca 150 mezd pro HPP, DPČ, DPP, kompletní zpracování podvojného účetnictví, zpracování účetních uzávěrek a daňových přiznání, zpracování ročního zúčtování daní z příjmu fyzických osob, koordinační a kontrolní činnost v oblasti tvorby a dodržování účetního rozvrhu a rozpočtu všech organizačních jednotek zaměstnavatele, řešení problematických účetních případů, příprava a shromažďování podkladů pro audit, komunikace se státními institucemi (ČSSZ, ZP, FÚ), sestavování vybraných hlášení a výkazů, zabezpečení povinnosti v oblasti statistického zjišťování vůči ČSÚ a dalším institucím, spolupráce napříč organizací, především s ekonomem, účetními a personalistkou organizace
Požadavky: min. SŠ ekonomického směru s maturitou, dobrá znalost mzdové a pracovněprávní legislativy, účetnictví a daňového systému ČR, praxe ve mzdovém účetnictví podmínkou, zkušenosti s podvojným účetnictvím podmínkou, zkušenosti s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou, znalost účetního programu ABRA výhodou, schopnost komplexního přístupu, analytické a logické uvažování, samostatnost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, nutné ztotožnění se s posláním organizace a vysoká motivace pro práci v neziskovém sektoru, loajalita, trestní bezúhonnost, pokročilá znalost práce na PC
Nabízíme:, zaměstnání ve stabilní neziskové organizaci, práci na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou od 3.9.2018 do 31.8.2020 (poté možnost dalšího prodloužení), flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí a přátelský neformální kolektiv, asistenci při zaškolení do konce roku 2018, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci, mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi
Váš životopis a motivační dopis na téma:,,Proč chcete pracovat v Oblastní charitě Kutná Hora." zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz.
Do životopisu nezapomeňte uvést, že souhlasíte s tím, aby Oblastní charita Kutná Hora uchovávala a zpracovávala zaslané údaje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem vypsaného výběrového řízení.
Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání, služební telefon.
Místo výkonnu práce: Havířská 403, Kutná Hora

již byla obsazena."

ID nabídky:  419301888