Shade

Agentka.cz Noviny pod Ralskem  Lakýrník kovů

Lakýrník kovů

11.07.2018

Společnost AEROLUX, s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Lakýrník kovů v lokalitě Noviny pod Ralskem.

Zaměstnavatel AEROLUX, s. r. o.
Adresa pracoviště 471 24 Noviny pod Ralskem
GEO: 50.6920513, 14.7468636
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 130 Kč
Nabízený plat je pro profesi lakýrník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Zavedená zámečnická firma s dvacetiletou tradicí do svého týmu příjme lakýrníka
Náplň práce:
- obsluha vysokotlakého zařízení
- lakování a manipulace na lakovně
Požadujeme:
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost a flexibilitu
Nabízíme:
- mzdu dle dosavadní praxe
- dotované stravování
- práci na jednu směnu /6,30-15/
Své životopisy zasílejte na email info@aerolux.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  419312896