Shade

Agentka.cz Bolatice  Finanční účetní

Finanční účetní

01.05.2018

Společnost LANEX a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Finanční účetní v lokalitě Bolatice.

Zaměstnavatel LANEX a.s.
Adresa pracoviště Hlučínská 96
747 23 Bolatice
GEO: 49.94995, 18.082869
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

KO: Sedláčková Alena, tel.: 725 519 336 - volejte od 8:00 - 16:00 hod., e-mail: alena.sedlackova@lanex.cz.
Znalost účetnictví v souladu se zák.o účetnictví č. 563/1991 Sb., znalost zák.o DPH č. 235/2004 Sb., znalost účtování majetku, cestovních náhrad aj.
Pracoviště Bolatice, nástup ihned.
Náplň práce:
- zaúčtování tuzemských a zahraničních faktur v účetním systému SAP
- příprava a účtování účetních dokladů v rámci roční uzávěrky
- příprava podkladů pro roční audit společnosti

již byla obsazena."

ID nabídky:  419778816

Další nabídky práce společnosti LANEX a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Bolatice »