Agentka.cz Hradec Králové  Obsluha kantýny - vyhrazeno pro ozp

Obsluha kantýny - vyhrazeno pro ozp

21.09.2018

Společnost Ludmila Balcarová hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha kantýny - vyhrazeno pro ozp v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel Ludmila Balcarová
Adresa pracoviště Wonkova 1142
500 02 Hradec Králové
GEO: 50.21704, 15.822061
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 6 400 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

OBSLUHA KANTÝNY - VYHRAZENO PRO OZP
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, zkrácený úvazek min. 20 hodin týdně, po zaučení zvýšení výdělku
- Náplň práce: obsluha kiosku - příprava nápojů, studené kuchyně, pomocné práce v kuchyni, úklid kiosku
- Požadujeme: min. základní vzdělání
- Po zapracování bmožnost zvýšení mzdy
- Pozice je vyhrazena pro OZP.
- Prosím životopisy zasílejte předem na e-mailovou adresu: ludmila.balcar@seznam.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  419862528

Další nabídky práce společnosti Ludmila Balcarová

Další nabídky práce v lokalitě Hradec Králové »