Shade

Agentka.cz Mladá Boleslav  KONSTRUKTÉR | AUTOMATIZACE

KONSTRUKTÉR | AUTOMATIZACE

28.05.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR | AUTOMATIZACE v lokalitě Mladá Boleslav.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Mladá Boleslav
GEO: 50.4252317, 14.9362477
Úvazek plný
Plat 35 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Němčina - B1 - středně pokročilý

Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici:

Náplň práce:
- vývoj a konstrukce přípravků a manipulátorů pro svařovací linky a jejich součástí (zejména pro automobilový průmysl)
- tvorba výkresové dokumentace
- konstruování ve 3D CAD systému CATIA V5
- technická jednání se zákazníkem
- zpracování kalkulací a podkladů pro výběrová řízení
- zpracování technické dokumentace pro zadání do výroby

- roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky
- poukázky Ticket Multi
- věrnostní odměny
- jazykové kurzy
- přátelský a mladý kolektiv

již byla obsazena."

ID nabídky:  420599808