Agentka.cz Svídnice  Pomocný dělník/ce v lesnictví - pěstební činnost

Pomocný dělník/ce v lesnictví - pěstební činnost

04.05.2018

Společnost Jiří Janek Jirkovský hledá nové zaměstnance na pozici Pomocný dělník/ce v lesnictví - pěstební činnost v lokalitě Svídnice.

Zaměstnavatel Jiří Janek Jirkovský
Adresa pracoviště  29
538 24 Svídnice
GEO: 49.8929156, 15.8215589
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 12 200 až 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Janovická obora - okres Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Práce převážně v lese - pěstební činnost
POŽADUJEME: ochotu pracovat a schopnost vykonávat fyzicky náročnější činnosti, spolehlivost.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

již byla obsazena."

ID nabídky:  421444352

Další nabídky práce společnosti Jiří Janek Jirkovský

Další nabídky práce v lokalitě Svídnice »