Shade

Agentka.cz Stráž nad Nisou  Účetní asistent/ka

Účetní asistent/ka

04.05.2018

Společnost CNC TVAR s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Účetní asistent/ka v lokalitě Stráž nad Nisou.

Zaměstnavatel CNC TVAR s.r.o.
Adresa pracoviště Kateřinská 235
463 03 Stráž nad Nisou
GEO: 50.789013, 15.029167
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Náplň práce:
- evidence a účtování vydaných faktur v rámci tuzemského i zahraničního obchodu
- vystavování dodacích listů, celních dokumentů, atd.
- vedení, komunikace a evidence statistiky se zbožím mezi ČR a EU - Intrastat
- zajištění komunikace s factoringovým partnerem
- průběžné zpracování podkladů pro finanční plánování dle potřeb jednatele
- administrativní správa vozového parku, knihy jízd
- zadávání platebních příkazů dle pokynu jednatele
- komunikace s právními kancelářemi
- překlady smluv, nárazové překlady - AJ
- objednávky kancelářských a hygienických potřeb
- komunikace s pojišťovnami
- správa mobilních služeb - telefony
- evidence drobného majetku
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru vítána
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- znalost účetního programu Money S3/S5 velkou výhodou
- schopnost samostatného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, důslednost, bezchybnost
- flexibilita, loajálnost
- ŘP skupiny B
- anglický jazyk
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci v dynamické společnosti
- zaměstnanecké benefity
- příjemné pracovní prostředí
- místo práce ve Stráži nad Nisou
- práce na HPP, VPP, dohodu
- mzda 20-30 tis/měsíc hrubého
Kontakt: Taťána Vašíčková
personalistika@cnctvar.cz
mobil: 607 098 260

již byla obsazena."

ID nabídky:  421524480