Shade

Agentka.cz Nýrsko  Vrátní

Vrátní

05.09.2019

Společnost Bohumil Tomek hledá nové zaměstnance na pozici Vrátní v lokalitě Nýrsko.

Zaměstnavatel Bohumil Tomek
Adresa pracoviště Klostermannova 53
340 22 Nýrsko
GEO: 49.2880225, 13.1434269
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 13 350 až 18 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

PRACOVIŠTĚ: areál firmy Okula Nýrsko a.s.
POŽADUJEME: OZP, zodpovědný přístup k práci
NÁPLŇ PRÁCE: lehká administrativní práce na vrátnici se střídáním směn a délkou pracovní doby 12 hodin, výdej klíčů, kontrola osob
NABÍZÍME: zvláštní prémie
KONTAKT: telefonický (po - pá 9 - 16 hodin). Osobní schůzka možná po předchozí telefonické dohodě.

již byla obsazena."

ID nabídky:  421541120

Další nabídky práce společnosti Bohumil Tomek

Další nabídky práce v lokalitě Nýrsko »