Agentka.cz Česká Třebová  Vedoucí prodejny zaměřené na zimní sporty

Vedoucí prodejny zaměřené na zimní sporty

05.05.2018

Společnost Ing. Karel Bartoš hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí prodejny zaměřené na zimní sporty v lokalitě Česká Třebová.

Zaměstnavatel Ing. Karel Bartoš
Adresa pracoviště Litomyšlská 268
560 02 Česká Třebová
GEO: 49.9015122, 16.4336105
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

MÍSTO VÝKONU: Litomyšlská č.p. 268, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ: prodej, servis a půjčovna zimního sportovního vybavení
PRACOVNÍ DOBA: Po - Pá 8.30 - 17.00, So 9.00 - 11.00
MZDA: přesná výše mzdy bude upřesněna při osobním jednání
POŽADUJEME: technická zručnost, spolehlivost, pracovitost
KONTAKT: telefonicky nebo osobně na pracovišti po předchozí domluvě

již byla obsazena."

ID nabídky:  421711616

Další nabídky práce společnosti Ing. Karel Bartoš