Agentka.cz Kaznějov  Skladník/kontrolor vstupní kontroly v automotive

Skladník/kontrolor vstupní kontroly v automotive

06.05.2018

Společnost Kovo Kaznějov s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník/kontrolor vstupní kontroly v automotive v lokalitě Kaznějov.

Zaměstnavatel Kovo Kaznějov s.r.o.
Adresa pracoviště Ke Staré mašině 572
331 51 Kaznějov
GEO: 49.889732, 13.3829215
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi kontrolor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce
- zaskladňování a vyskladňování zboží včetně přípravy na export
- provádění vstupní kontroly při příjmu zboží, měření měřidly a vystavování měřících protokolů - nakládání a vykládání zboží vysokozdvižným vozíkem
- vedení evidence skladu
- balení a třídění zboží Požadavky
- manuální zručnost a zodpovědný přístup
- pracovitost, spolehlivost
- ochota práce přesčas (dle dohody)
- schopnost práce v teamu
- praxe v obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
- stravenky
Kontakt: telefonicky, e-mailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  421842432