Agentka.cz Praha  Pomocní pracovníci ve výrobě domácích těstovin

Pomocní pracovníci ve výrobě domácích těstovin

09.05.2018

Společnost Extra EU s.r.o hledá nové zaměstnance na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě domácích těstovin v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Extra EU s.r.o
Adresa pracoviště U průhonu 523
170 00 Praha
GEO: 50.1048295, 14.4441897
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocní pracovníci podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Místo výkonu práce: U průhonu č.p. 523/6, Holešovice, 170 00 Praha 7
První kontakt telefonicky nebo e-mailem: Unger Oxana, tel.: 7770821012, e-mail: nfo@extrafood.cz
Do malé výrobny domácích plněných těstovin hledáme pomocného pracovníka výroby. Požadavky: praxe v gastro provozu, čistota, zručnost, zdravotní průkaz, spolehlivost
Náplň práce: práce s profesionálním gastro zařízením (hnětač, rozvalovačka těsta, balicí stroj), zaučíme. Osobní kontakt je nutno sjednat předem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  422134784

Další nabídky práce společnosti Extra EU s.r.o

Další nabídky práce v lokalitě Praha »