Shade

Agentka.cz Horní Újezd  Účetní

Účetní

13.05.2018

Společnost FARMA ONDROUŠEK s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Účetní v lokalitě Horní Újezd.

Zaměstnavatel FARMA ONDROUŠEK s.r.o.
Adresa pracoviště  148
753 53 Horní Újezd
GEO: 49.4482861, 17.7287874
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Nástup dle dohody.

Náplň práce:
fakturace, mzdy, běžná administrativa.

Požadujeme:
alespoň základní znalosti účetnictví, ŘP sk. B.

Nabízíme:
jednosměnný provoz od 7-15,30hod, bonusy dle dobře odvedené práce, příspěvek na stravování, možnost ubytování.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: farmaondrousek@seznam.cz;
- osobně od 7,00 - 15,30 hod. na adrese Horní Újezd 148, 753 53 Všechovice
Bližší info při osobním jednání.

již byla obsazena."

ID nabídky:  422873344