Agentka.cz Šenov  Administrativní asistent/ka vedoucího dílny

Administrativní asistent/ka vedoucího dílny

16.05.2018

Společnost METAMORFÓZA CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní asistent/ka vedoucího dílny v lokalitě Šenov.

Zaměstnavatel METAMORFÓZA CZ s.r.o.
Adresa pracoviště Těšínská 288
739 34 Šenov
GEO: 49.7926337, 18.3811554
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, flexibilitu, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, loajalitu, pečlivost, práce na PC (Excel, Word)

Pracovní náplň: řešení škodních událostí, evidence skladu, evidence vozového parku, administrativní práce spojená s chodem dílny.

Zájemci zasílejte svůj životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení na emailovou adresu: pavel.hlavac@metamorfoza.cz a do předmětu emailu napište pracovní pozice – administrativní asistent/ka vedoucího dílny. Vybraní uchazeči budou pozváni na pracovní pohovor.

již byla obsazena."

ID nabídky:  423307520