Shade

Agentka.cz Rokycany  Řidič(ka)

Řidič(ka)

30.08.2018

Společnost Ladislav Frídel hledá nové zaměstnance na pozici Řidič(ka) v lokalitě Rokycany.

Zaměstnavatel Ladislav Frídel
Adresa pracoviště Raisova 89
337 01 Rokycany
GEO: 49.7445542, 13.601633
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce: pekařství Rokycany
Náplň práce: rozvoz pečiva po Rokycansku v době od 4:00 do 11:00 hod, stálá trasa, vozidle se mezi řidiči nestřídají.
Požadujeme: střední odborné vzdělání, řidičské oprávnění skup. B, pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli
Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- Kč/měs.
Kontakt nejprve telefonicky: M. Frídelová, tel.: 777 799 301

již byla obsazena."

ID nabídky:  423514880

Další nabídky práce společnosti Ladislav Frídel