Agentka.cz Libřice  SPRÁVCE BUDOV ve strojírenské zakázkové výrobě

SPRÁVCE BUDOV ve strojírenské zakázkové výrobě

27.06.2018

Společnost SV metal spol.s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici SPRÁVCE BUDOV ve strojírenské zakázkové výrobě v lokalitě Libřice.

Zaměstnavatel SV metal spol.s r.o.
Adresa pracoviště  1
503 44 Libřice
GEO: 50.286482, 15.961727
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

SPRÁVCE BUDOV ve strojírenské zakázkové výrobě, pracoviště Libřice u Hradce Králové, pružná pracovní doba, nástup možný ihned.
- Požadujeme: technické a řemeslné znalosti, manuání zručnost, spolehlivost, pečlivost
Náplň práce: údržba výrobních hal, včetně drobných oprav, schopnost zajistit větší opravy, správa vozového parku
- Vhodné i pro aktivního důchodce.
- Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz
- Bližší informace o nabízené pozici se dozvíte při osobním pohovoru. Informace o firmě naleznete na: www.svmetal.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  423532288

Další nabídky práce společnosti SV metal spol.s r.o.