Shade

Agentka.cz Tovačov  Betonář - obsluha mísícího centra

Betonář - obsluha mísícího centra

20.05.2018

Společnost KŠ PREFA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Betonář - obsluha mísícího centra v lokalitě Tovačov.

Zaměstnavatel KŠ PREFA s.r.o.
Adresa pracoviště  139
751 01 Tovačov
GEO: 49.429354, 17.288439
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 105 Kč
Nabízený plat je pro profesi betonář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Náplň práce:
obsluha mísícího centra (výroba betonové směsi)

Požadujeme:
základní znalost práce na PC; vyučení v oboru i absolvent výhodou; spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:
5 týdnů dovolené; stravenky

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: l.castecka@ksprefa.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 06,00 - 14,00hod.) na čísle 737 256 867 - pan Lumír Částečka

již byla obsazena."

ID nabídky:  423682048