Shade

Agentka.cz Řehlovice  Mistr - pozemní stavby

Mistr - pozemní stavby

23.05.2018

Společnost KLEMENT a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Mistr - pozemní stavby v lokalitě Řehlovice.

Zaměstnavatel KLEMENT a.s.
Adresa pracoviště  18
400 02 Řehlovice
GEO: 50.6651883, 14.0230638
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mistr podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo výkonu práce: Hliňany č.p. 18, Řehlovice, Ústí nad Labem.
Náplň práce : řídí svěřenou část stavby, odpovídá za průběh činností a výsledky na této části stavby, zajišťuje materiál a koordinaci jeho dodávky, zajišťuje organizace na staveništi a řízení provozu na něm, přebírá denní práce na stavbě od subdodavatelů, zapisuje do stavebního deníku, řídí reklamace v záruční době, spolupracuje se stavbyvedoucím ve věci přijatých faktur z hlediska věcného obsahu
Požadujeme : komunikativnost, spolehlivost, ŘP skupiny B, flexibilita, SŠ v oboru, praxe výhodou.
Nabízíme: mzdu 20 000 - 25 000,- Kč., stravné, 25 dní dovolené, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, vhodné i pro absolventy, nástup možný hned.
Kontakt: zájemci mohou posílat své životopisy na e-mail.

již byla obsazena."

ID nabídky:  424408320