Shade

Agentka.cz Přelouč  Programátor/ka jednoúčelových strojů

Programátor/ka jednoúčelových strojů

15.02.2020

Společnost KIEKERT-CS, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Programátor/ka jednoúčelových strojů v lokalitě Přelouč.

Zaměstnavatel KIEKERT-CS, s.r.o.
Adresa pracoviště Jaselská 593
535 01 Přelouč
GEO: 50.03651, 15.578734
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 26 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní
Práce s PC

Další informace

Místo výkonu práce Přelouč.
Náplň práce:
" vytvářet programy pro výrobní stroje a zařízení
" připravovat návody na obsluhu zařízení
" vytvářet schémata elektroskříní včetně napojení na mechanickou část stroje
" aktivně vyhledávat nové technologie, metody a zavádět je do praxe, testovat pro interní potřeby
" podílet se projektech pro zahraniční pobočky

Požadujeme:
" AJ nebo NJ - aktivní komunikace
" PC - pokročilý, C++, LabView , E-plan,
" PLC - Siemens Simatic S7, Siemens LOGO
" zkušenosti z oblasti programování jednoúčelových přípravků a strojů
" znalost a používání elektrokomponent pro jednoúčelové stroje
" znalost FMEA, POKA YOKE, metodika Lean production, zásady ISO výhodou
" znalost analýzy rizik a bezpečnostních norem

Zaměstnanecké výhody:
- závodní stravování, výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění až do 1500Kč za měsíc
- flexibilní poukázky
- poukázky na masáže a vitamínové přípravky
- příspěvek na dopravu
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  424511488