Shade

Agentka.cz Lobodice  Ekonom/ka - Controller

Ekonom/ka - Controller

23.06.2018

Společnost BETONIKA spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Ekonom/ka - Controller v lokalitě Lobodice.

Zaměstnavatel BETONIKA spol. s r.o.
Adresa pracoviště  221
751 01 Lobodice
GEO: 49.3954851, 17.2917399
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi ekonom podprůměrný
Vzdělání Bakalářské
Požadujeme Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

Náplň práce:
Příprava podkladů a zpracování finančních analýz a prognóz; Kontrola a analýza nákladů organizace; Tvorba a kontrola finančních plánů; Sestavování kalkulací produktů a služeb; Vypracování pravidelných reportů a hlášení pro management organizace

Požadavky:
VŠ vzdělání ekonomického směru; Velmi pokročilá znalost MS Office - Excel; Analytické a logické myšlení; Samostatný a systémový přístup při řešení úkolů; Spolehlivost a zodpovědnost; AJ, RJ výhodou

Nabízíme:
samostatnou a zodpovědnou práci, 25 dnů dovolené, příspěvek na obědy, služební telefon, příjemné pracovní prostředí, po zapracování možnost pracovního poměru na dobu neurčitou

Zájemci se mohou hlásit:
V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici nám zašlete životopis (CV) na e-mail: anna.kunova@betonika.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  424727552