Shade

Agentka.cz Kolín  Prodavač/-ka do kantýny

Prodavač/-ka do kantýny

24.06.2018

Společnost GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač/-ka do kantýny v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o.
Adresa pracoviště K Dílnám 967
280 02 Kolín
GEO: 50.0115055, 15.2304675
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 14 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavač podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

První kontakt:
Měřičková Sylvie, tel.: 325 512 105, 775 135 060 od 9 do 13 hod,
e-mail: info@stravovani.com

Náplň práce:
Výdej obědů, prodej doplňkového zboží v kantýně, denní komunikace se zákazníkem.

Požadavky:
Samostatnost, příjemné vystupování, komunikativnost a zodpovědnost.
Praxe na obdobné pozici výhodou.

Pracovní doba:
6- 14:30 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  424943616

Další nabídky práce společnosti GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o.