Agentka.cz Praha  Koordinátor zajištění služeb na zkrácený úvazek OZP

Koordinátor zajištění služeb na zkrácený úvazek OZP

04.06.2018

Společnost Institut Bernarda Bolzana v.o.s. hledá nové zaměstnance na pozici Koordinátor zajištění služeb na zkrácený úvazek OZP v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Institut Bernarda Bolzana v.o.s.
Adresa pracoviště Malátova 395
150 00 Praha
GEO: 50.0775242, 14.406247
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 10 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

OZP zkr. úvazek
místo výkonu práce - Praha 5 - Smíchov
Náplň práce:
zajištění administrativní a organizační agendy
písemná i telefonická komunikace s obchodními partnery.
Není bezbariérový přístup.

Zaměstnanecké výhody: možnost firemního vzdělávání, občerstvení na pracovišti, dobrý kolektiv, vyřizování emailové korespondence.

Požadujeme:
pečlivost, příjemné vystupování
podmínkou je velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
zpracování dokumentů v elektronické podobě
orientace na zákazníka

již byla obsazena."

ID nabídky:  425059072