Agentka.cz Kostelec nad Orlicí  Řidič sk. C, manipulační dělník

Řidič sk. C, manipulační dělník

12.07.2018

Společnost Město Kostelec nad Orlicí hledá nové zaměstnance na pozici Řidič sk. C, manipulační dělník v lokalitě Kostelec nad Orlicí.

Zaměstnavatel Město Kostelec nad Orlicí
Adresa pracoviště Palackého náměstí 38
517 41 Kostelec nad Orlicí
GEO: 50.122709, 16.212249
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 13 000 až 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Další informace

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VYVĚŠENO na úřední desce www.kostelecno.cz.
Uzávěrka přihlášek 10.8. 2018 do 12:00 hodin. Přihlášky předat na sekretariát nebo posílat na adresu Městský úřad, Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí.
Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B, C, profesní průkaz
- samostatnost, spolehlivost a důslednost při plnění pracovních úkolů
- asertivní jednání, dobré komunikační schopnosti, flexibilita
- fyzická zdatnost - občasná těžší manuální práce
Náplň práce:
- řidič sk. C, provádění prací týkajících se drobných oprav chodníků a komunikací
- provádění drobných zednických a pomocných prací
- údržba zeleně stroji Rondo, Stiga, zimní údržba
Platové zařazení do 5. platové třídy (dle platného katalogu prací NV č. 222/2010 a NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě).
Nástup 1.9. 2018 nebo dle dohody.

již byla obsazena."

ID nabídky:  425216000