Shade

Agentka.cz Střítež  Elektrotechnik kontrolor kvality

Elektrotechnik kontrolor kvality

30.05.2018

Společnost TEDOM a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Elektrotechnik kontrolor kvality v lokalitě Střítež.

Zaměstnavatel TEDOM a.s.
Adresa pracoviště Hrotovická-Průmyslová Zóna 160
674 01 Střítež
GEO: 49.191483, 15.892852
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrotechnik podprůměrný
Vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Požadujeme Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Další informace

Náplň práce:
* samostatně provádí vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu elektro podle stanovené technické dokumentace, kontrolních plánů a kontrolních postupů
* zodpovídá za dodržování kontrolních postupů a kontrolních plánů
* zodpovídá za zachycení všech neshod podle kontrolního plánu
* zodpovídá za bezchybné zpracování a vyřešení zachycených neshod stanoveným způsobem a ve stanoveném termínu
* spolupracuje v rámci ustaveného týmu při řešení reklamací a stížností zákazníků

Požadujeme:
* úplné střední vzdělání elektrotechnické (slaboproud)
* praxe v oblasti kvality a metrologie výhodou
* min. § 6 Vyhlášky č. 50/1978 Sb.
* orientace v elektrochématech
* zodpovědnost, spolehlivost, vytrvalost, komunikativnost a schopnost vycházet s lidmi i při řešení konfliktních situací

Nabízíme:
* perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* odpovídající platové ohodnocení
* vzdělávací kurzy
* firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, …)

již byla obsazena."

ID nabídky:  425588736