Shade

Agentka.cz Jablonné nad Orlicí  Obsluha střihacího zařízení

Obsluha střihacího zařízení

30.05.2018

Společnost Schulte Automotive Wiring s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha střihacího zařízení v lokalitě Jablonné nad Orlicí.

Zaměstnavatel Schulte Automotive Wiring s.r.o.
Adresa pracoviště Nádražní 206
561 64 Jablonné nad Orlicí
GEO: 50.024404, 16.591773
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 15 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 206, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Pracovní náplň: obsluha střihacích strojů na vodiče a izolační hadice
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, práce ve 2 směnném provozu (8hodinové směny)
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, finanční ohodnocení dle pracovních výsledků až do 140 Kč/h, závodní stravování, zázemí zahraniční společnosti, možnost prodloužení pracovního poměru, příspěvek na stravování
Kontakt: telefonicky 7.00 - 15.30 hodin, e-mailem nebo osobně na pracovišti 7.00 - 15.30 hodin

již byla obsazena."

ID nabídky:  425613056