Shade

Agentka.cz Nýrsko  Všeobecná sestra

Všeobecná sestra

30.05.2018

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Všeobecná sestra v lokalitě Nýrsko.

Zaměstnavatel Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Adresa pracoviště  44
340 22 Nýrsko
GEO: 49.344007, 13.219528
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 25 500 až 36 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sestra průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

POŽADUJEME: trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky, odborná způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání
PRACOVNÍ DOBA: 12ti hodinové směny (denní i noční)
NÁPLŇ PRÁCE: poskytování ošetřovatelské péče uživatelům sociální služby ve zdravotním servisu, vedení složek ošetřovatelské dokumentace, vykazování výkonů ZP
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP (např. příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace, šekové poukázky na kulturu, sport a vitaminové prostředky), 5 týdnů dovolené, mimořádné a pololetní odměny, pro přijatého zaměstnance nabízíme byt pro 1 osobu k pronájmu
NÁSTUP: dle dohody
KONTAKT: Ing. Kateřina Šimková 774 707 714, 376 571 763, k.simkova@dozpbystrice.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  425784064

Další nabídky práce společnosti Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace