Agentka.cz Kladno  Asistent/ka internetového prodeje (prodavač/ka)

Asistent/ka internetového prodeje (prodavač/ka)

31.05.2018

Společnost Mercato Trade s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent/ka internetového prodeje (prodavač/ka) v lokalitě Kladno.

Zaměstnavatel Mercato Trade s.r.o.
Adresa pracoviště Čs. armády 3235
272 01 Kladno
GEO: 50.1445171, 14.0912886
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 14 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadujeme: Perfektní znalost práce na PC: Word, Excel - včetně grafů a funkcí, PowerPoint - tvorba prezentací, účetní program Pohoda - výhodou. Řidičský průkaz sk. B.
Orientace v problematice internetových obchodů, schopnost dodržovat dohodnuté termíny, pečlivost, aktivní přístup a ochotu učit se.

Náplň práce:
Administrativa spojená s chodem internetových obchodů (zadáváni popisu výrobků a sledování cen). Psaní unikátních textů pro internetové e-shopy. Aktivní komunikace se zákazníkem slovem i písmem.
V případě potřeby i práce na pozici prodavač/ka.

K základní mzdě náleží i výkonnostní prémie.

již byla obsazena."

ID nabídky:  425919232