Agentka.cz Rožnov pod Radhoštěm  Techničtí specialisté pro návrh VZT zařízení

Techničtí specialisté pro návrh VZT zařízení

04.04.2019

Společnost REMAK a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Techničtí specialisté pro návrh VZT zařízení v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

Zaměstnavatel REMAK a.s.
Adresa pracoviště Zuberská 2601
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
GEO: 49.460124, 18.119003
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

POŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání technického směru, znalost oboru TZB, obchodní nebo technická praxe, ŘP sk. B, aktivní znalost AJ , dobrá znalost SW aplikací MS Office, Internet, dobré analytické a komunikační schopnosti, ochota k vysokému pracovní nasazení, samostatnost, flexibilita.
NÁPLŇ PRÁCE: tvorba cenových a technických nabídek, poradenská a konzultační činnost v oboru vzduchotechniky, péče o stávající zákazníky, posuzování technického řešení VZT zařízení v projektech, technické poradenství a konzultace s projektanty a montážními firmami, konzultační činnost ohledně zakázek s technickým zázemím firmy, podpora obchodních zástupců.
ov. tel. 1.4.

již byla obsazena."

ID nabídky:  426242048

Další nabídky práce společnosti REMAK a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm »