Agentka.cz Ovčáry  Transport and Tender Coordinator pro region CEBAME

Transport and Tender Coordinator pro region CEBAME

07.06.2018

Společnost GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Transport and Tender Coordinator pro region CEBAME v lokalitě Ovčáry.

Zaměstnavatel GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.
Adresa pracoviště  525
280 02 Ovčáry
GEO: 50.0627819, 15.2395071
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 45 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Bakalářské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní
Práce s PC

Další informace

První kontakt:
e-mail: jana.formanova@gefco.net.

Náplň práce:
Odpovědnost za řízení a vyhodnocování výběrových řízení v rámci regionu střední a východní Evropy, koordinace transportních kapacit a přerozdělování nákladů v rámci regionu střední a východní Evropy, denní komunikace (slovem i písmem) v AJ a RJ.
Pracovní místo bude v Kolíně, předpokládá se cestování v rámci regionu.

Požadavky:
Angličtina - aktivní, Ruština - aktivní
Analytické myšlení
Praxe v oboru Logistika a transport minimálně 6 let
Praxe s programy Microsoft Office, vítána znalost systémů NOMAD, NOSTRA.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, penzijní připojištění, dovolená navíc, dobré pracovní podmínky i kolektiv.

již byla obsazena."

ID nabídky:  426892032