Shade

Agentka.cz Vsetín  Prodavači masných výrobků

Prodavači masných výrobků

31.08.2018

Společnost Ctibor Švirák řezník-uzenář, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavači masných výrobků v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel Ctibor Švirák řezník-uzenář, s.r.o.
Adresa pracoviště Smetanova 1035
755 01 Vsetín
GEO: 49.3331539, 18.0021412
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavači podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

PRODAVAČI MASNÝCH VÝROBKŮ
Nástup možný ihned!
Požadujeme: ochotu poctivě pracovat, reprezentovat firmu, ochotu učit se novým věcem
Náplň práce: ranní/odpolední směna
Nabízíme: čistou mzdu 18.000,- Kč, stravenky, dny placeného volna, menší pracovní kolektiv, dopravné, pro dojížděcí z daleka možnost ubytování, příspěvky všeho druhu, nepravidelné mimořádné odměny, klidná pracovní atmosféra.
První kontakt: telefonicky na čísle: 724 833 887 nebo e-mailem na: katerina.svirakova@seznam.cz
ov. tel. 29.8.2018

již byla obsazena."

ID nabídky:  427116288