Agentka.cz Brno  Asistent provozního manažera Brno, Jesenicko, Olomoucko, Zlínsko POUZE OZP

Asistent provozního manažera Brno, Jesenicko, Olomoucko, Zlínsko POUZE OZP

15.06.2018

Společnost Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent provozního manažera Brno, Jesenicko, Olomoucko, Zlínsko POUZE OZP v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o.
Adresa pracoviště Brno
GEO: 49.19106, 16.611419
Úvazek turnusové služby
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky od pondělí do pátku a to od 8.00 - 15.00 hod. nebo e-mailem

Požadujeme: Znalost práce na PC - MS Office, komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu, samostatnost, časovou flexibilitu, čistý RT, řidičský průkaz skupiny B, OZP.
Náplň práce: jednoduchá administrativa, kontrolní činnost, reporting na přímého nadřízeného, spoluúčast na řešení provozních situací

již byla obsazena."

ID nabídky:  428516864

Další nabídky práce společnosti Bohemia Marten Plus s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Brno »