Shade

Agentka.cz Vrchlabí  Provozní elektrikář

Provozní elektrikář

15.06.2018

Společnost ARGO-HYTOS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní elektrikář v lokalitě Vrchlabí.

Zaměstnavatel ARGO-HYTOS s.r.o.
Adresa pracoviště Dělnická 1306
543 01 Vrchlabí
GEO: 50.613113, 15.620654
Úvazek třísměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
Směnnost: třísměnný pracovní režim
Vzdělání: ukončené SŠ v oboru elektro (min. výuční list)
Náplň práce: Vaší hlavní činností bude provozní údržba elektrických strojů, zařízení a budov
Požadavky: vyhláška § 50/78 Sb., řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost a dobrý zdravotní stav,
práce ve směnách včetně pracovní pohotovosti
Nástup: ihned
V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail: p.koskova@argo-hytos.com.
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 23.000 Kč)

již byla obsazena."

ID nabídky:  428589568