Shade

Agentka.cz Písek  Přípravář/ka pozemních staveb

Přípravář/ka pozemních staveb

15.03.2019

Společnost Casta a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Přípravář/ka pozemních staveb v lokalitě Písek.

Zaměstnavatel Casta a.s.
Adresa pracoviště Pražská 467
397 01 Písek
GEO: 49.315112, 14.134741
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

ZÁKLADNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
"příprava podkladů pro poptávky subdodavatelů
"poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek
"analýza a vyhodnocení cenových nabídek
"vypracovávání výkazů výměr
"zpracovávání dílčích rozpočtů
"příprava podkladů pro uzavření smlouvy/objednávky
"vytváření harmonogramů a realizační příprava
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
POŽADAVKY:
"SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
"v případě SŠ min. 3 roky praxe v oblasti realizace staveb, u VŠ možno absolvent
"dobrá znalost práce na PC - MS Office, především Excel, AutoCad, MS Project
"znalost SW pro zpracování rozpočtů výhodou
"komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost
"ŘP sk.B
NABÍZÍME:
"uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
"odměňování závislé na osobních výkonech
"práce v přátelském kolektivu
"dlouhodobý zaměstnanecký vztah
"podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
"stáže na stavbě v rámci realizovaných zakázek
"výše platu po zapracování 35 000,- Kč/měs.
"podíl na ročních odměnách
"příspěvek na stravování
"příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce
"bonusová dovolená dle odpracovaných let a výsledků společnosti
"Místo výkonu: Písek nebo Praha
Kontakt: email: kariera@castapisek.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  431016192