Agentka.cz Praha  Podlahář, pokladač podlahových krytin KOBERCE TREND

Podlahář, pokladač podlahových krytin KOBERCE TREND

03.10.2018

Společnost LIMEX ČR, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Podlahář, pokladač podlahových krytin KOBERCE TREND v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel LIMEX ČR, s.r.o.
Adresa pracoviště Vídeňská 744
140 00 Praha
GEO: 50.0282898, 14.4567631
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi podlahář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

MVP: Praha

Jsme společnost KOBERCE TREND - největší maloobchodní prodejce podlahovin v ČR a SK, stabilní a prosperující společnost s 22letou tradicí.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích - jako „jedna rodina“.

Do našeho týmu hledáme pozitivně naladěného, spolehlivého a pracovitého kolegu.

Aktuálně obsazujeme pozici:
Podlahář/ pokladač podlahových krytin KOBERCE TREND - pro lokalitu Praha a okolí.

Pracovní náplň
- pokládka podlahových krytin (koberce, PVC, vinyl)
- realizace zakázek u zákazníků
- práce v týmu

Požadavky
- manuální zručnost
- ochota cestovat
- výuční list a praxe výhodou
- loajalita
- příjemné vystupování
- samostatnost
- flexibilita
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme
- lidský přístup
- zaškolení a stálou podporu
- stát se součástí příjemného a úspěšného kolektivu
- stabilní pracovní prostředí
- dobré pracovní a mzdové podmínky, prémie, odměny
- možnost vzdělávání a seberealizace
- zaměstnanecké benefity a různé firemní akce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií a motivačním dopisem

Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, nebyl/a jste do výběrového řízení zařazen/a, Vaše osobní údaje nebudou zpracovány.

již byla obsazena."

ID nabídky:  431606016