Agentka.cz Uhlířské Janovice  Administrativní pracovníci ve skladu

Administrativní pracovníci ve skladu

05.07.2018

Společnost KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovníci ve skladu v lokalitě Uhlířské Janovice.

Zaměstnavatel KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice
Adresa pracoviště Sázavská 786
285 04 Uhlířské Janovice
GEO: 49.878784, 15.055527
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 400 až 17 700 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovníci podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Náplň práce: administrace skladové evidence ( příjem materiálu a hotových výrobků na sklad, výdej, převody, ostatní evidence). Asistence vedoucímu výroby a jeho zástup.
Požadavky: středoškolské vzdělání, vzdělání technického směru výhodou, ochota učit se novým věcem, schopnost týmové práce, ovládání PC na uživatelské úrovni ( MC Office, Word, Excel).
Nabízíme: zajištěné stravování za zvýhodněnou cenu, 25 dní dovolené, vánoční svátky volné.
Pracovní poměr zatím do 31.8.2018.
V případě zájmu volejte v pracovní dny od 6,30 - 15,00 hodin, nebo pište na uvedený email. Životopis zasílejte na níže uvedenou adresu, zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním dat.
Osobně se můžete hlásit v sídle firmy. Sázavská 786, Uhlířské Janovice, 6,30-15,00 hodin.

již byla obsazena."

ID nabídky:  431751168