Shade

Agentka.cz Zlín  Dělníci vrtné soupravy, řidiči

Dělníci vrtné soupravy, řidiči

22.01.2020

Společnost Michlovský - protlaky, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Dělníci vrtné soupravy, řidiči v lokalitě Zlín.

Zaměstnavatel Michlovský - protlaky, a.s.
Adresa pracoviště  99
763 51 Zlín
GEO: 49.1679958, 17.6423435
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidiči průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Náplň práce: montážní práce s technologií
Požadavky: ŘP sk C,E, profesní průkaz, výhodou svářečský průkaz, vazačský průkaz, jeřábnický průkaz, strojnický průkaz, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, zdravotní způsobilost
Po zapracování možnost na dobu neurčitou.
Výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, služební telefon, náborový příspěvek do výše 40000,-

již byla obsazena."

ID nabídky:  432355584