Agentka.cz Hradec Králové  Pracovník/-ice expedice logistiky

Pracovník/-ice expedice logistiky

14.07.2018

Společnost 4home, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/-ice expedice logistiky v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel 4home, a.s.
Adresa pracoviště Na Brně 2065
500 06 Hradec Králové
GEO: 50.1933195, 15.8557499
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

PRACOVNÍK/-ICE EXPEDICE LOGISTIKY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný 1.8.2018
- Náplň práce: vychystávání zboží pro koncové zákazníky, kontrola a balení připraveného zboží
- Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, týmovou spolupráci, bezúhonnost, znalost základních procesů ve skladech výhodou
- Vhodné i pro absolventy/-tky
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, tel. 730 193 530, e-mail: katerina.stredova@4home.cz, kontaktní osoba: Středová Kateřina

již byla obsazena."

ID nabídky:  432834304