Agentka.cz Dobřany  Údržba obalovny, strojník nakladače, strojník obalovny

Údržba obalovny, strojník nakladače, strojník obalovny

25.07.2018

Společnost BOHEMIA ASFALT, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Údržba obalovny, strojník nakladače, strojník obalovny v lokalitě Dobřany.

Zaměstnavatel BOHEMIA ASFALT, s.r.o.
Adresa pracoviště  122
321 00 Dobřany
GEO: 50.0775518, 14.4587893
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi strojník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: údžba stroje obalovny a areálu, případně obsluha kolového nakladače, manipulace se vstupními materiály (pomocí nakladače), údržba výrobní linky (obalovny) v provozuschopném stavu, úklid, provádění ročních oprav technologické linky;
Požadavky: manuální zručnost, ochota pracovat, základní znalosti práce na PC, samostatnost;
Nabízíme: příspěvek na stravování, dovolenou navíc
Výhodou: vyučení v oboru strojní zámečník, opravář strojů nebo elektrikář

již byla obsazena."

ID nabídky:  434167808

Další nabídky práce společnosti BOHEMIA ASFALT, s.r.o.