Shade

Agentka.cz Hradešice  Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

25.07.2018

Společnost GLASS DOC s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník v lokalitě Hradešice.

Zaměstnavatel GLASS DOC s.r.o.
Adresa pracoviště  30
341 01 Hradešice
GEO: 49.3205339, 13.5965264
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 10 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Dohoda o provedení práce
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, ochotu učit se novým věcem, smysl pro detail, komunikativnost, důslednost, týmová spolupráce, znalost práce na PC (MS Office)
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní vyhledávání nových kontaktů, tvorba databáze, oslovení kontaktů, do budoucna tvorba nabídek, komunikace se zákazníky
NABÍZÍME: zaškolení v oboru, vhodné i k rodičovské dovolené, možnost profesního růstu, práce v oboru, který se neustále vyvíjí a roste
První kontakt e-mailem nebo telefonicky: Ing. Nováček 732 655 265, v.n@glass-doc.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  434290944

Další nabídky práce společnosti GLASS DOC s.r.o.