Shade

Agentka.cz Litovel  Strojník - seřizovač

Strojník - seřizovač

15.12.2018

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Strojník - seřizovač v lokalitě Litovel.

Zaměstnavatel METAL TRADE COMAX, a.s.
Adresa pracoviště  36
783 21 Litovel
GEO: 49.7682689, 17.1189255
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi strojník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Nástup do pracovního poměru možný ihned!

Náplň práce:

Obsluha tvarovací linky na výrobu tenkostěnných profilů

Co po vás požadujeme:
Jeřábnický ,vazačský a VZV průkaz výhodou (možnost dodělání)
Dobrý zdravotní stav a manuální zručnost
Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci.

Co vám můžeme nabídnout:

5 týdnů dovolené
13. plat
Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč
Náborový příspěvek 3 000 Kč
Zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
Příspěvek na stravování
Příspěvek 1000 Kč ročně na rekreaci vašich dětí do 15 let (tábor, škola v přírodě,...)
Stabilní a perspektivní zaměstnání
Kariérní růst
další benefity

již byla obsazena."

ID nabídky:  436128768