Shade

Agentka.cz Brno  Operátor klientské podpory

Operátor klientské podpory

08.08.2018

Společnost Tomáš Hollmann hledá nové zaměstnance na pozici Operátor klientské podpory v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Tomáš Hollmann
Adresa pracoviště Hybešova 985
602 00 Brno
GEO: 49.1892167, 16.6036956
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 100 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

První kontakt e-mailem
Požadované dovednosti:
uživatelská úroveň práce na PC.
Pracovní náplň:
Domlouvání obchodních jednání, komunikace se stávajícími i novými klienty, související administrativa, práce na PC.
Nabízíme:
přátelské prostředí, práce v moderní kanceláři, odpovídající finanční ohodnocení.
Očekáváme:
zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, komunikační dovednosti, příjemné vystupování.

již byla obsazena."

ID nabídky:  436135424