Agentka.cz Český Těšín  Administrativní pracovník, pomocné úklidové práce POUZE OZP

Administrativní pracovník, pomocné úklidové práce POUZE OZP

10.08.2018

Společnost MFL Group s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník, pomocné úklidové práce POUZE OZP v lokalitě Český Těšín.

Zaměstnavatel MFL Group s.r.o.
Adresa pracoviště Lípová 1128
737 01 Český Těšín
GEO: 49.736949, 18.584068
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

OZP s max. 2. stupněm invalidity
Požadavky:
-zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
-spolehlivost - schopnost rychle se učit novým věcem
-preciznost a přesnost

Nabízí:
-zajímavé zaměstnání v rychle rostoucí stabilní firmě
-systém firemních výhod dle odvedené práce

Náplň práce:
-práce s čistícími prostředky
-ruční manipulace s břemeny

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.

již byla obsazena."

ID nabídky:  436574976

Další nabídky práce společnosti MFL Group s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Český Těšín »