Shade

Agentka.cz Bochoř  *Produkt manažer - obchodník

*Produkt manažer - obchodník

19.04.2019

Společnost Infowell Czech s.r.o hledá nové zaměstnance na pozici *Produkt manažer - obchodník v lokalitě Bochoř.

Zaměstnavatel Infowell Czech s.r.o
Adresa pracoviště Zahradní 254
750 02 Bochoř
GEO: 49.4189375, 17.4251355
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 18 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodník podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Produktový manažer především pro značku SHARP a jiné se zaměření na informační technologie a kancelářskou techniku.

Požadavky:
Základní znalost AJ. Komunikativnost, flexibilita.

Nabízíme:
Obratové benefity, služební automobil, mobilní telefon

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@infowell.cz

Místo výkonu práce: region střední Moravy

již byla obsazena."

ID nabídky:  437492480