Shade

Agentka.cz Bruzovice  Podlaháři stolaři

Podlaháři stolaři

20.01.2020

Společnost DOR - SPORT s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Podlaháři stolaři v lokalitě Bruzovice.

Zaměstnavatel DOR - SPORT s.r.o.
Adresa pracoviště  247
739 36 Bruzovice
GEO: 49.718735, 18.367057
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 800 až 27 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

A16 z:14/8/2018 a:8/1/2020
Náplň práce:
- montáž sportovních podlah v tělocvičnách v rámci území ČR v několikadenních turnusech.
Požadujeme:
- ŘP skupiny B podmínkou.
Kontakt telefonicky, emailem, popř. osobně po předchozí telef. domluvě po-pá v čase 7-14:00 hod. na adrese: Bruzovice 247.

již byla obsazena."

ID nabídky:  437530112