Shade

Agentka.cz Drhovle  Lesní dělník, dřevorubec

Lesní dělník, dřevorubec

06.04.2019

Společnost 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Lesní dělník, dřevorubec v lokalitě Drhovle.

Zaměstnavatel 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.
Adresa pracoviště  12
397 01 Drhovle
GEO: 49.336883, 14.041591
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

CIZ
pracovní náplň: práce při ošetřování a údržbě přirozených a vysazených lesů, při těžbě dřeva, kácení a řezání stromů
pracovní doba: obvykle 7-15.30 hod, jinak dle dohody
pracoviště: lesy Jihočeského a Západočeského kraje (dle potřeby)
požadujeme: fyzickou zdatnost, zručnost, samostatnost; praxe v oboru výhodou
Kontakt: pí. Lenka Hejtmánková - tel. 382 273 229, e-mail: hejtmankova@piseckalesni.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  437882112