Shade

Agentka.cz Boskovice  Technická podpora/servisní technik

Technická podpora/servisní technik

24.08.2018

Společnost DCT Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technická podpora/servisní technik v lokalitě Boskovice.

Zaměstnavatel DCT Czech s.r.o.
Adresa pracoviště Havlíčkova 2507
680 01 Boskovice
GEO: 49.4959274, 16.6634321
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 32 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servisní technik podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
POŽADUJEME: - zkusenosti s technickou podporou a servisem
- USO nebo SŠ vzdelani technického zaměření
- platne osvedceni dle vyhlasky 50 ( výhodou )
- technicke a analyticke mysleni
- zakaznicky orientovany pristup
- ochotu cestovat
- casove 70% ve firme, 30% mimo firmu (CR, Evropa, USA, Mexico, Jizni Asie)
- ridicsky prukaz sk. B
- anglictina stredne pokrocily (slovem i pismem)
- manualni zrucnost
- samostatnost
- casova flexibilita
NABÍZÍME:- zazemi ekonomicky stabilní ceske vyvojove a vyrobni firmy, ktera je jiz 17 let na trhu v CR a zahranici
- zajimavy kolektiv s rozvijejici se firemni kulturou
- praci na HPP
- pracoviste s dobrou dopravni dostupnosti
- prijemne pracovni prostredi
- ruznorodou zajimavou praci
- osobni rozvoj
- technickou podporu a ziskavani novych znalosti a zkusenosti
- podporujeme osobni iniciativu a nabizime podnetne pracovni prostredi
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
70% - technicka podpora telefonicky a emailem nasich externich servisnich techniku v CR i v zahranici
- pravidelne proskolovani nasich externich servisnich techniku
- spoluprace pri tvorbe servisnich manualu
30% - realizace servisnich zakazek
- instalace mycich zarizeni
Mzda a benefity:
- mzda 32.000 CZK hrubá
- diety v zahranici
- kvartalni odmeny
- casove odmeny
- stravenky
- sluzebni telefon i pro soukrome ucely

již byla obsazena."

ID nabídky:  438598656