Agentka.cz Karlovy Vary  Specialista finančních produktů Českomoravské stavební spořitelny, a.s

Specialista finančních produktů Českomoravské stavební spořitelny, a.s

13.10.2018

Společnost Petr Datinský hledá nové zaměstnance na pozici Specialista finančních produktů Českomoravské stavební spořitelny, a.s v lokalitě Karlovy Vary.

Zaměstnavatel Petr Datinský
Adresa pracoviště Majakovského 707
360 05 Karlovy Vary
GEO: 50.235345, 12.854434
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

poznámka:
CO VÁS ČEKÁ:
- činnost, která má opravdu smysl a každý den vás nové zkušenosti posunou dál
- schůzky s klienty a řešení jejich finančních potřeb
- plánování kalendáře – skloubit pracovní i osobní aktivity necháme na vás
- prohlubování znalostí v oblasti financí, prodejních a komunikačních dovedností
- široká produktová nabídka: stavební spoření, doplňkové penzijní spoření, půjčky ze stavebního spoření, hypoteční úvěry, životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, rizikové životní pojištění, běžné účty…

CO OČEKÁVÁME MY:
- baví vás povídat si s lidmi osobně i po telefonu
- máte dobrý pocit, když můžete druhým pomoci
- máte vlastní nápady, které také dotáhnete do konce
- máte maturitu a čistý trestní rejstřík

NA OPLÁTKU NABÍZÍME:
- veškerá školení zdarma
- již existující klientský kmen do vaší správy
- prodejní materiály a silnou podporu obchodních týmů
- příležitost zajímavých výdělků, na období prvních 3 měsíců min. 28.000 Kč / měsíc
- svobodu v organizaci času a práce
- možnost profesního růstu a osobního rozvoje

již byla obsazena."

ID nabídky:  439522816