Agentka.cz Milín  Odborní pracovníci VŠ - výzkumní a vývojoví pracovníci v biologických oborech

Odborní pracovníci VŠ - výzkumní a vývojoví pracovníci v biologických oborech

05.09.2018

Společnost Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany hledá nové zaměstnance na pozici Odborní pracovníci VŠ - výzkumní a vývojoví pracovníci v biologických oborech v lokalitě Milín.

Zaměstnavatel Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany
Adresa pracoviště  71
262 31 Milín
GEO: 49.632271, 14.021553
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 500 až 30 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Pozice: odborní pracovníci VŠ - výzkumní a vývojoví pracovníci v biologických oborech
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání: Ing. - biologického směru - VŠCHT, ČVUT, VŠZ apod.; Mgr. - biologického směru, MVDr.
Odbornost/zkušenosti - náplň práce:
- mikrobiologie
- vedení dokumentace činnosti laboratoře
- prezentační dovednosti, školící činnost
- znalost AJ - aktivní
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
Zaměstnanecké výhody: kurz angličtiny na pracovišti; 5 týdnů dovolené; příspěvky ze sociálního fondu (stravenky, rekreace; kulturní akce); možnost dalšího vzdělávání
Nástup: od 1.10.2018. Mzda: 22 500,- až 30 500,- Kč
Kontakt: Soukupová L., tel.: 318 600 200 (pracovní dny 7:00 - 14:00 hod.), e-mail: sujchbo@sujchbo.cz
Místo výkonu práce: Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i., Kamenná č.p. 71, 262 31 Milín

již byla obsazena."

ID nabídky:  440178176