Shade

Agentka.cz Nýrsko  Pomocní kuchaři

Pomocní kuchaři

05.01.2019

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Pomocní kuchaři v lokalitě Nýrsko.

Zaměstnavatel Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Adresa pracoviště  44
340 22 Nýrsko
GEO: 49.344007, 13.219528
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 820 až 19 820 Kč
Nabízený plat je pro profesi kuchaři podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

POŽADUJEME: trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky
NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s kuchařem výroba a výdej běžných teplých i studených druhů jídel, úklid a mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP ( příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace), 5 týdnů dovolené, mimořádné a pololetní odměny, pro přijatého zaměstnance nabízíme byt pro 1 osobu k pronájmu
Kontakt e-mailem, telefonicky, osobně po předchozí telefonické domluvě

již byla obsazena."

ID nabídky:  440483328

Další nabídky práce společnosti Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace